Banka ve Finans Hukuku

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde ülkemiz ve dünyadaki ekonomik değişimlerinin başı çektiği alanlardan biri olan Bankacılık ve Finans Hukuku büromuzun da iş ortaklarına destek sağladığı ve bu kapsamda finansal danışmanlıklar, risk yönetimi, proje finansmanı, bankacılık işlemleri, genel kredi sözleşmeleri ve buna bağlanan teminatlar noktasında danışmanlık hizmetlerini sürdürdüğü ve süreçleri mevzuata uyum çerçevesinde denetlediği bir çalışma alanıdır.

Bankacılık ve Finans Hukuku alanında deneyimli uzman kadromuz katılım bankacılığı ve buna bağlı faaliyetler konusunda da yeterli bilg ve beceriye sahip olup bu noktada da müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Önemli Bilgilendirme


Av. Serkan YAĞMUR'un kurucusu olduğu hukuk büromuz, "Yağmur Hukuk & Danışmanlık" adıyla faaliyette bulunmaktadır. Hukuk büromuzun ismi, logosu vs. emarelerini ya da buna benzer emareleri kullanarak kendisini uzlaştırmacı, hakim, savcı, polis olarak tanıtan; SMS bildirimi yapan kişi veya kurumlara itibar etmeyiniz. Taklit suretiyle tarafınızdan temin edilen menfaatlerden hukuk büromuzun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız

Bu kapanacak 20 saniye